O hurtowni pokryc dachowych TECHBUD Andrzej Filipiak


Strona wykorzystuje pliki cookies: Pomagają nam one w zoptymalizowaniu naszej strony pod kątem Twoich potrzeb i preferencji. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dot. plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
Zamknij
 

Techbud. Al. Piłsudskiego 168, 05-270 Marki,   
tel. kom.:
512 790 944    
e-mail: info@tech-bud.pl

Firma TECHBUD  Andrzej Filipiak została założona w 1996 roku z siedzibą w Markach k/ Warszawy.  Obecnie prowadzi hurtownię pokryć dachowych i krycie dachów

Misją Techbud Andrzej Filipiak jest ustalenie twoich konkretnych problemów i potrzeb związanych z pokryciem dachów, zapoznanie Cię z prawidłowymi przepisami i procedurami dotyczącymi dachu i budynków oraz znalezienie najlepszego rozwiązania dla struktury  Twojego dachu i optymalnego  budżetu. Przekażemy szczegółową prognozę określającą nasze usługi i koszty wymagane dla jej realizacji projektu. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy godni zaufania, przyjaźni, pouczający, osiągalni i przystępni. Naszym celem jest uproszczenie procesu i zapewnienie wysokiej jakości wykonania. 

W dzisiejszym konkurencyjnym rynku rozumiemy, że nasz sukces zależy w dużej mierze od satysfakcji klienta, zdobywania zaufania i szacunku klientów oraz utrzymywania dobrych relacji z naszymi pracownikami i dostawcami. Zadzwoń do nas, z przyjemnością przedstawimy Ci naszą propozycję

Wieloletnie doświadczenie dekarskie

Wyróżnia nas: doświadczenie - ponad 2500 klientów wybrało TechBud Andrzej Filipiak jako wykonawcę pokrycia dachowego nowego i remontowanego co dało w sumie ponad   5 670 000 m2 powierzchni dachowej. Specjaliści z TechBud Andrzej Filipiak zrealizowało setki    skomplikowanych projektów z pokryciem z blachy, bitumicznym, ceramicznym, termicznym i w innych technologiach. Pracownicy firmy są fachowcami o wieloletnim stażu. W sumie 25 lat doświadczenia zbiorowego na różnych rodzajach konstrukcji dachowej. fachowa wiedza - TechBud Andrzej Filipiak prowadzi systematyczne szkolenia z technologii budownictwa, nowoczesnego montażu   i bezpieczeństwa pracy.

Nasza hurtownia pokryć dachowych TECHBUD współpracuje
 z  jedenastoma najlepszymi producentami pokryć dachowych

Współpracujemy z producentami nowoczesnych pokryć dachowych we wdrażaniu najnowszych rozwiązań konstrukcji dachów. jakość montażu - od jakości montażu zależy w dużej mierze zarówno trwałość dachu, odporność na warunki atmosferyczne jak też wygląd estetyczny. Stosowane przez nas ostre kryteria kontroli w trakcie budowy gwarantują realizację usług na najwyższym poziomie. bezpieczeństwo i higiena pracy - TechBud Andrzej Filipiak dba o bezpieczeństwo i zdrowie swoich pracowników wdrażając najnowsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa osobistego monterów, organizując systematyczne szkolenia BHP. Wysoka świadomość istniejących zagrożeń i znajomość konsekwencji ewentualnych wypadków zarówno dla zdrowia pracownika jak i w następstwie wypadku sytuacji jego rodziny spowodowała radykalnie zmniejszenie ilości wypadków .  

Doświadczona stała ekipa dekarska

Polityka kadrowa - TechBud Andrzej Filipiak ma zamiar konsekwentnie umacniać i rozwijać swoją pozycję na rynku, utrzymując wysoki poziom zatrudnienia. Doceniamy znaczenie "kapitału ludzkiego" i wiemy, że aktywa naszej firmy to w znacznej mierze wiedza, umiejętności  i doświadczenie jej pracowników.  Dlatego wszyscy pracownicy mają stałą umowę o pracę, godne zarobki powiązane z wynikami pracy i zagwarantowany rozwój zawodowy. Nasza polityka kadrowa gwarantuje zaangażowanie pracowników w rozwój firmy i jak najlepsze wypełnianie obowiązków pracowniczych, co jest najlepszą reklamą naszej działalności.

 

Dekarze Warszawa