Logo TECHBUD
Techbud. Al. Piłsudskiego 168, 05-270 Marki,
tel. kom.: 694 489 432,  662 495 494
e-mail: info@tech-bud.pl

O firmie TECHBUD

Misją Techbud Andrzej Filipiak jest ustalenie twoich konkretnych problemów i potrzeb związanych z pokryciem dachów, zapoznanie Cię z prawidłowymi przepisami i procedurami dotyczącymi dachu i budynków oraz znalezienie najlepszego rozwiązania dla struktury  Twojego dachu i optymalnego  budżetu. Przekażemy szczegółową prognozę określającą nasze usługi i koszty wymagane dla jej realizacji projektu. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy godni zaufania, przyjaźni, pouczający, osiągalni i przystępni. Naszym celem jest uproszczenie procesu i zapewnienie wysokiej jakości wykonania. W dzisiejszym konkurencyjnym rynku rozumiemy, że nasz sukces zależy w dużej mierze od satysfakcji klienta, zdobywania zaufania i szacunku klientów oraz utrzymywania dobrych relacji z naszymi pracownikami i dostawcami. Zadzwoń do nas, z przyjemnością przedstawimy Ci naszą propozycję

Wyróżnia nas:

doświadczenie - ponad 2500 klientów wybrało TechBud Andrzej Filipiak jako wykonawcę pokrycia dachowego nowego i remontowanego co dało w sumie ponad   5 670 000 m2 powierzchni dachowej. Specjaliści z TechBud Andrzej Filipiak zrealizowało setki    skomplikowanych projektów z pokryciem z blachy, bitumicznym, ceramicznym, termicznym i w innych technologiach. Pracownicy firmy są fachowcami o wieloletnim stażu. W sumie 25 lat doświadczenia zbiorowego na różnych rodzajach konstrukcji dachowej.

fachowa wiedza - TechBud Andrzej Filipiak prowadzi systematyczne szkolenia z technologii budownictwa, nowoczesnego montażu  
i bezpieczeństwa pracy. Współpracujemy z producentami nowoczesnych pokryć dachowych we wdrażaniu najnowszych rozwiązań konstrukcji dachów.

jakość montażu - od jakości montażu zależy w dużej mierze zarówno trwałość dachu, odporność na warunki atmosferyczne jak też wygląd estetyczny. Stosowane przez nas ostre kryteria kontroli w trakcie budowy gwarantują realizację usług na najwyższym poziomie.

bezpieczeństwo i higiena pracy - TechBud Andrzej Filipiak dba o bezpieczeństwo i zdrowie swoich pracowników wdrażając najnowsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa osobistego monterów, organizując systematyczne szkolenia BHP. Wysoka świadomość istniejących zagrożeń i znajomość konsekwencji ewentualnych wypadków zarówno dla zdrowia pracownika jak i w następstwie wypadku sytuacji jego rodziny spowodowała zmniejszenie ilości wypadków praktycznie do zera.  

polityka kadrowa - TechBud Andrzej Filipiak ma zamiar konsekwentnie umacniać i rozwijać swoją pozycję na rynku, utrzymując wysoki poziom zatrudnienia. Doceniamy znaczenie "kapitału ludzkiego" i wiemy, że aktywa naszej firmy to w znacznej mierze wiedza, umiejętności 
i doświadczenie jej pracowników.  Dlatego wszyscy pracownicy mają stałą umowę o pracę, godne zarobki powiązane z wynikami pracy i zagwarantowany rozwój zawodowy. Nasza polityka kadrowa gwarantuje zaangażowanie pracowników w rozwój firmy i jak najlepsze wypełnianie obowiązków pracowniczych, co jest najlepszą reklamą naszej działalności.


Blachodachówki inne pokrycia dachowe sprzedaż 
Chorzele, ul. Grunwaldzka 17 
pow. Przasnysz
tel. (29) 752 40 40 e-mail: techbud.chorzele@gmail.com
godz. 7:00 -17:00.
_____________________________________________
Sprzedaż pokryć dachowych - blachodachówek, gontów bitumicznych, dachówek ceramicznych 
06-300 Przasnysz, ul. Piłsudskiego 87
tel. 29 752 6060
e-mail: techbud.przasnysz@gmail.com