Logo TECHBUD
Techbud. Al. Piłsudskiego 168, 05-270 Marki,
tel. kom.: 694 489 432,  662 495 494
e-mail: info@tech-bud.pl

Krycie nowych dachów

Nowy dach wykonany przez Techbud Andrzeja Filipiaka nie tylko dzięki wysokiej jakości materiałów i profesjonalnym wykonawstwie zabezpieczy Twój Dom lub budynek firmowy przed ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi, ale także będzie prezentować najwyższą estetykę wykonania.  

Dekarze firmy TECHBUD są przeszkoleni w kryciu nowych  dachów z różnych materiałów i o różnej często bardzo skomplikowanej powierzchni.

Dysponujemy pełną gamą pokryć dachowych od czołowych producentów.
Na naszej wystawie i w biurze zaprezentujemy różne rodzaje pokryć w różnych kolorach.

Praktycznie zrealizujemy każde nowe pokrycie dachu z materiałów jakie Państwo wybierzecie na naszej stronie internetowej udostępniającej pełną  ofertę każdego z naszych dostawców pokryć.

Stosujemy bezpieczne technologie mocujące pokrycie nowych dachowe o zwiększonej odporności na niesprzyjające warunki atmosferyczne. korzystamy z doświadczeń amerykańskich instytutów naukowych badających  bezpieczeństwo dachowe.

Wykonamy bezpłatne pomiary i przygotujemy naszą ofertę krycia nowych dachów wraz ze szczegółowym kosztorysem. 
Krycie nowych dachów- dachówka ceramiczna

Dlaczego warto wybrać Techbud   Andrzeja Filipiaka
Posiadamy doświadczenie. Firma Techbud Andrzeja Filipiaka wykonała  ponad 2500 nowych pokryć dachowych. Służymy swą wiedzą i doświadczeniem już na etapie projektowania budynku. Ścisła współpracujemy z projektantem i inwestorem. Prowadząc roboty dekarskie ściśle współpracujemy z projektantem i generalnym wykonawcą.

Otwarcie mówimy o wadach i zaletach różnych technologii dekarskich, a także proponujemy ekonomiczne rozwiązania stosownie do wymogów konstrukcyjnych i projektowych.

Sprawna logistyka dostaw i zarządzanie budową dachu. TechBud Andrzeja Filipiaka ustala z inwestorem harmonogram prac i ściśle przestrzega terminów realizacji. Na bieżąco dokonuje korekty z inwestorem w zależności od warunków atmosferycznych. Uczestnicząc w skomplikowanych realizacjach  stara się nie zakłócać  procesu budowy  konsultując prace dekarskie z innymi wykonawcami.

Posiadamy własny transport.

Stosujemy nowoczesne pokrycia dachowe i technologie. Łączymy doświadczenie i tradycję profesjonalnego rzemiosła z nowoczesnymi technologiami. Na bieżąco śledzimy wprowadzane w światowym budownictwie najnowocześniejsze pokrycia dachowe, technologię ich montażu i wdrażamy je we własnej działalności. 

Prowadzimy wewnętrzne systematyczne szkolenia naszych pracowników, a także szkolenia organizowane przez czołowych producentów i biura projektowe.  Wysokiej  jakości prace  dekarskie  prowadzone przez TechBud Andrzeja Filipiaka gwarantują długowieczność dachów i ich szczelność.

Proponujemy korzystne gwarancje.
Wprowadziliśmy w ramach projektu „Zarządzanie dachami”  system gwarancyjny  dostosowany  do zaleceń producenta, specyfiki dachu, warunków eksploatacyjnych i wymagań inwestora.

Dbałość o środowisko.
Prowadząc roboty dekarskie dbamy o środowisko, otoczenie i porządek na  terenie budowy, ustalając z inwestorem miejsca składowania elementów, odpadów i sposób ich usuwania. Wszelkie operacje techniczne mogące spowodować zanieczyszczenie trawników, żwirowych ścieżek, kamiennych tarasów drobnymi trudno usuwalnymi odpadami (wióry, ścinki blach) wykonujemy na podkładach z plandek.

Uznanie inwestorów i klientów.
Ponad 70 procent nowych zamówień pozyskaliśmy dzięki osobistej rekomendacji naszych dotychczasowych klientów.