Logo TECHBUD
Techbud. Al. Piłsudskiego 168, 05-270 Marki,
tel. kom.: 694 489 432,  662 495 494
e-mail: info@tech-bud.pl 

Bezpieczeństwo dachów

Ulewy, huragany, trąby powietrzne, przeciążenie śniegiem i inne zjawiska atmosferyczne mogą spowodować uszkodzenia dachu lub całkowite jego zerwanie co pociąga za sobą olbrzymie straty materialne i finansowe.
Katastrofa budowlana w postaci uszkodzenia dachu może zakłócić  działalność właściciela  lub najemcy, spowodować uszkodzenia wnętrza budynku lub jego wyposażenia. Duże straty finansowe to także  nierzadko powstanie zobowiązań prawno - ubezpieczeniowych wobec innych podmiotów które budynek zamieszkują lub wynajmują.

Remont, wymiana lub krycie nowego dachu jest okazją do wzmocnienia konstrukcji poszycia dachu, więźby dachowej i innych elementów dachu.

Techbud Andrzej Filipiak stosuje technologie krycia dachów radykalnie zmniejszające niebezpieczeństwo uszkodzenia dachu na skutek silnych wiatrów.  Chcesz mieć bezpieczny dach? Zadzwoń do Techbud 22 761 92 63. Udzielimy wyczerpujących informacji lub przyjedziemy i bezpłatnie pomierzymy dachy przeznaczone do krycia lub wymiany, a także  doradzimy jak zbudować dach tak aby zwiększyć jego bezpieczeństwo.
 

 Dzięki wykorzystaniu  doświadczeń amerykańskich instytutów naukowych w zakresie bezpieczeństwa dachów,  realizujących  badania na  obszarach nawiedzanych przez huragany   wykonujemy  krycie dachów odporniejsze na  bardzo silne wiatry i ulewy.


Poniżej niektóre z metod wzmocnienia więźby dachowej 

Krycie dcahów - wzmocnienia więźby dachowej    Krycie dachów - wzmocnienie więźby
krycie dachów - połączenia wzmacniające
Mocowanie podbitki
  Bezpieczna podbitaka metalowa na brzegu dachu


 

Najczęstszy problem z mocowaniem dachów
Krycie dachów - problemy z typowymi gwoździami