Systemy dachowe:  informacje  porady    usługi   sprzedaż
   Strona główna  •  Nasi ludzie   •   Realizacje   •   Rynki i Klienci  •  Kontakt  •  Praca   •  Ceny i kosztorysy
 
Usługi
Krycie nowych budynków
Wymiana dachów
Remont dachów
Drobna naprawa dachów
Konserwacja dachów
Montaż okien i wyłazów
Systemy odwodnień
Izolacje dachowe
Porady i informacje
Ekspertyzy
Bezpieczeństwo dachu
Pogotowie dachowe
Sprzedaż
Pokrycia dachowe
Akcesoria dachowe
Systemy rynnowe
Doradztwo techniczne
Kontakt
 
Twój dach zbudują najlepsi profesjonaliści

Nie buduj i nie remontuj dachu zanim nie zapoznasz się ze szczegółami naszej oferty
  
  
Prezentujemy sylwetki jedynie niektórych pracowników firmy TECHBUD Andrzej Filipiak.
W naszej firmie zatrudnionych jest na etacie dwudziestu specjalistów z wieloletnim stażem.
 

Jesteśmy firmą prężnie  rozwijającą się
 i w związku z tym przyjmiemy do naszego zespołu nowych pracowników posiadających doskonałe zdrowie,  wykształcenie techniczne i doświadczenie zawodowe. Zgłoszenia wraz
z CV prosimy przesyłać na adres elektroniczny firmy z dopiskiem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

 

 
  Dlaczego TechBud   Andrzeja Filipiaka

   
Wyróżnia nas:

 • doświadczenie - 1423 klientów wybrało Tech-Bud Andrzej Filipiak jako
  wykonawcę nowego pokrycia dachowego co dało w sumie ponad
  2 230 000 m2 powierzchni dachowej. Specjaliści z TechBud Andrzej Filipiak zrealizowało setki    skomplikowanych projektów z pokryciem
  z blachy, bitumicznym, ceramicznym, termicznym i w innych technologiach. Pracownicy firmy są fachowcami o wieloletnim stażu. W sumie .... lat doświadczenia zbiorowego na różnych rodzajach konstrukcji dachowej.

 • fachowa wiedza - TechBud Andrzej Filipiak prowadzi systematyczne szkolenia z technologii budownictwa, nowoczesnego montażu 
  i bezpieczeństwa pracy. Współpracujemy z producentami nowoczesnych pokryć dachowych we wdrażaniu najnowszych rozwiązań konstrukcji dachów.

 • jakość montażu - od jakości montażu zależy w dużej mierze zarówno trwałość dachu, odporność na warunki atmosferyczne jak też wygląd estetyczny. Stosowane przez nas ostre kryteria kontroli w trakcie budowy gwarantują realizację usług na najwyższym poziomie.

 • bezpieczeństwo i higiena pracy - TechBud Andrzej Filipiak dba
  o bezpieczeństwo i zdrowie swoich pracowników wdrażając najnowsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa osobistego monterów, organizując systematyczne szkolenia BHP. Wysoka świadomość istniejących zagrożeń i znajomość konsekwencji ewentualnych wypadków zarówno dla zdrowia pracownika jak i w następstwie wypadku sytuacji jego rodziny spowodowała zmniejszenie ilości wypadków praktycznie do zera.  

 • polityka kadrowa - TechBud Andrzej Filipiak ma zamiar konsekwentnie umacniać i rozwijać swoją pozycję na rynku, utrzymując wysoki poziom zatrudnienia. Doceniamy znaczenie "kapitału ludzkiego" i wiemy, że aktywa naszej firmy to w znacznej mierze wiedza, umiejętności
  i doświadczenie jej pracowników.  Dlatego wszyscy pracownicy mają stałą umowę o pracę, godne zarobki powiązane z wynikami pracy
  i zagwarantowany rozwój zawodowy. Nasza polityka kadrowa gwarantuje zaangażowanie pracowników w rozwój firmy i jak najlepsze wypełnianie obowiązków pracowniczych, co jest najlepszą reklamą naszej działalności.

 

Nasz Dział Handlowy -
kontakt z klientem prowadzi
 Krzysztof Popiół.
Absolwent Liceum Ekonomiczno - Administracyjnego obecnie student Wyższej Szkoły Marketingu
i Zarządzania.

  


  W swych szeregach mamy doskonałych
 specjalistów. Marcin Olbryś - cieśla i specjalista od... kominów.

  

 Dziesięć razy pomierz, a raz tnij. Jakość
  i dokładność montażu to to, co nas wyróżnia
wśród innych firm.
 Dysponujemy własnym zaopatrzeniem i transportem Dla Andrzeja Smolisa rynek pokryć dachowych i osprzętu nie ma tajemnic. Praca w Techbud od 2003 na stanowisku kierowca - zaopatrzeniowiec.
  
 

Zaufanie i bezpieczeństwo to podstawa pracy dekarskiej. Nasi pracownicy są przeszkoleni i  wyposażeni we wszelkie akcesoria BHP. Gwarancja bezpieczeństwa osobistego pozwala skupić się na  wykonywanej pracy.
  
Wykończenie obróbką blacharską oraz dokładne mocowanie elementów gwarantuje wieloletnią bezproblemową eksploatację komina.
 
      
 

 

 

 

 

 

 

 

W trosce o jakość montażu
i zabezpieczenie przed korozją obrzeży blach, wszelkie operacje cięcia wykonujemy nożycami elektrycznymi. Na zdjęciu Sebastian Ścibek (4 lata w zawodzie) specjalista mechanik - dekarz wycina z blachy nietypowe elementy poszycia.

   
   


Praca na wysokościach często odbywa sie
w ekstremalnych warunkach pogodowych. Najczęściej dokucza silny wiatr.