Systemy dachowe:  informacje  porady    usługi   sprzedaż
Strona główna  •  Nasi ludzie   •   Realizacje   •   Rynki i Klienci  •  Kontakt  •  Praca   •  Ceny i kosztorysy
Usługi
Krycie nowych budynków
Wymiana dachów
Remont dachów
Drobna naprawa dachów
Konserwacja dachów
Montaż okien i wyłazów
Systemy odwodnień
Izolacje dachowe
Porady i informacje
Bezpieczeństwo dachu
Pogotowie dachowe
Sprzedaż
Pokrycia dachowe
Akcesoria dachowe
Systemy rynnowe
Doradztwo techniczne
Kontakt
Izolacje dachowe i ocieplenia poddaszy
to gwarantowana oszczędność na ogrzewaniu domu.
 
   
   Konsultacje
  Jeżeli potrzebujesz pilnej   odpowiedzi na  pytanie   zadzwoń do mnie   tel. 22 761 92 63
 
 tel. -faksŁ 22 761 92 54
 
 lub napisz e-mail:  info@tech-bud.pl

Izolacje Thermano

Izolacje Thermano doskonale się sprawdzają na dachach ukośnych i płaskich a także jako element składowy  ścian warstwowych.

 

Dachy skośne

Thermano - SUPER WŁAŚCIWOŚCI IZOLACYJNE

Najniższy współczynnik przewodzenia ciepła wśród materiałów termoizolacyjnych (λ = 0,023 (W/mK) przekłada się na lepszą efektywność termoizolacji. W praktyce oznacza to znaczną redukcję zużycia energii niezbędnej do ogrzania budynku i wynikające z tego, istotne korzyści finansowe.

Thermano - MNIEJSZA GRUBOŚĆ I CIĘŻAR

Relatywnie mniejsza grubość izolacji oraz niewielka gęstość materiału, z którego wykonane są płyty, zmniejszają ogólną masę dachu, co przekłada się na możliwość redukcji kosztów konstrukcji nośnej do 15-20%.


Thermano - TRWAŁOŚĆ

Materiał, z którego powstają płyty Themano, jest najbardziej trwałym termoizolatorem w budownictwie, a czas jego użytkowania porównywalny jest z czasem życia budynku - może służyć nawet kilku pokoleniom.

EKOLOGIA

Produkt jest bezpieczny dla środowiska naturalnego, zarówno na etapie produkcji jak i utylizacji - płyty wykonane są z materiału, który w 80% można ponownie wykorzystać na wiele sposobów.
   
  Pomiary i wyceny
 
Bezpłatny pomiar powierzchni dachu
i wycena.
Specjaliści Techbud wykonają bezpłatny pomiar powierzchni   dachu i przedstawią szczegółową  kalkulację kosztów, gwarantując do czasu zakończenia inwestycji stałą cenę usługi.
     
      
  Straty cieplne wynikłe z nieszczelności i braku izolacji ocieplającej połaci dachowej wynoszą zdaniem ekspertów nawet do 25%. Dlatego budując nowy dach, wymieniając  lub remontując stary powinno się zadbać o jego energooszczędne ocieplenie.

Ocieplenie dachu tłumi także hałas wywoływany padającym na blaszane pokrycie deszczem lub gradem. 
Oprócz ocieplenia stosuje się w zależności od potrzeb wiatroizolację (membranę), specjalne kratki wentylacyjne, folie metalizowane, płyty kartonowo - gipsowe.

 
  Pogotowie dachowe

 Awaryjne naprawy  dachów firma
Tech-Bud wykonuje w 24 - 72 h
po zgłoszeniu.  Operacje wykonujemy od
 poniedziałku do piątku   Więcej informacji
  o systemie  pomocy
  Dlaczego Techbud
Montaż izolacji cieplnych, folii wiatroizolacyjnych, wentylacji i akcesorii niezbędnych do   ocieplenia dachu powinni wykonywać jedynie wyspecjalizowane firmy takie jak Techbud. Andrzej Filipiak.

Nieprofesjonalne wykonane ocieplenie może spowodować, że izolacja nie tylko nie spełni swego zadania, ale  może przyczynić się do powstania niepożądanych zawilgoceń i mostków termicznych powodujących "uciekanie" ciepła. .
Specjaliści z Techbud w sposób profesjonalny i zgodny z wytycznymi producenta lub projektanta zamontują ocieplenie i wykonają odpowiednią wentylację dachową.