Logo TECHBYD

Dekarze Warszawa Mazowieckie

Usługi krycia dachu i systemy odwodnień dachowych przez doświadczonych dekarzy realizujemy w Warszawie i  woj. mazowieckim w tym w: Myszyniec, Ciechanów, Maków Mazowiecki, Ostrołęka, Wyszków, Ostrów mazowiecki, Łochów, Tłuszcz, Serock, Nasielsk, Nowy Dwór, Legionowo, Pułtusk, Marki, Legionowo, Wołomin,

Dekarze Warszawa - Marki firmy Techbud  oferują krycie dachów, bezpłatną wycenę, markowe pokrycia dachowe 12 czołowych producentów, krótkie terminy. Nasi dekarze posiadają  bogate wieloletnie doświadczenie wykonując bezpieczne pokrycia dachowe i systemy rynnowe na setkach domów w Warszawie i na Mazowszu.

tel. kom. 694 489 432     tel. kom. 662 495 494

 Strona główna  • Nasi ludzie  •  Nasze realizacje   •   Kontakt i dojazd

Dekarze zaprezentują największą wystawę pokryć dachowych w Markach k/ Warszawy.
Dekarze prezentują pokrycia dachowe na zewnetrznej wystawie

Marki k/Warszawy ul. Piłsudskiego 168  (22 minuty jazdy od centrum Warszawy)
Szczegółowy adres i dojazd w dziale Kontakt

Najlepsi producenci pokryc dachowych

 TECHBUD Andrzej Filipiak jest wykonawcą pokryć dachowych z pełnym zakresem usług, którego celem jest zapewnienie niezrównanego wykonania i doświadczenia w zakresie budowy i naprawy dachu. Dekarze TECHBUD  pomogą Ci w identyfikacji uszkodzeń i naprawie nieszczelności, remoncie  uszkodzonych dachów i ponownym pokryciu lub nałożeniu pokrycia na istniejący dach. Nasi dekarze  są mistrzami w branży, a nasza obsługa klienta wykracza daleko poza ukończenie projektu pokrycia dachowego.
• Dekarze przyjadą i wykonają bezpłatny pomiar powierzchni dachowej i doradzą w sprawach bezpieczeństwa pokrycia dachowego;
• Nasi dekarze pomogą wybrać najlepsze i optymalne pokrycie dachowe dla Państwa dachu;
• Kładąc pokrycie dachowe nasi dekarze zastosują bezpieczne metody mocowania uodparniające pokrycie na porywy wiatru;
• Zwracamy szczególną uwagę na precyzję montażu gwarantującą szczelność pokrycia  przed deszczem i podciekaniem;
• Na wniosek klienta mocujemy podbitki, specjalne obróbki blacharskie, elementy drabinek, barier przeciwśniegowych, kominki wentylacyjne.
• Oprócz pokryć dachowych zakładamy systemy rynien których pełna gama  kolorów i typów znajduje sie w naszym sklepie.

Zapewniamy szybką i łatwą instalację, z dbałością o szczegóły, aby zapewnić długotrwałe, eleganckie rezultaty. Posiadamy certyfikaty czołowych producentów pokryć dachowych.

Co właściciel domu powinien wiedzieć o kryciu dachów przez dekarzy ?  


Dekarze Warszawa Marki  instalują  blachodachówkę Aby zbudować solidny dach odporny na warunki atmosferyczne, elegancki i służący kilku pokoleniom dekarze firmy TECHBUD  muszą zidentyfikować problemy Twojego dachu i wybrać  najlepsze rozwiązania  zgodnie z dzisiejszymi standardami praktyki  budowlanej. Zmienny  polski  klimat, oraz niedopracowany projekt architektoniczny, z niewystarczającą wentylacją dachu i brakiem izolacji mogą spowodować poważne problemy dla Państwa domu, powodując przedwczesne przedwczesne zniszczenie lub rozszczelnienie dachu. Zadaniem naszych dekarzy  jest identyfikacja tych problemów, poinformowanie właściciela domu o możliwych optymalnych rozwiązaniach  i zapewnienie pisemnego oszacowania wyważonych kosztów zawartych w kosztorysie.
Nasz dekarz, może pomóc Ci w instalacji nowego  dachu, wymianie dachu, naprawach dachów i konserwacji dachów w Twoim domu. Specjaliści dekarze z TechBud Andrzej Filipiak zrealizowali setki    skomplikowanych projektów z pokryciem z blachy, bitumicznym, ceramicznym, termicznym i w innych technologiach dla klientów w Warszawie i Mazowszu.
Zobacz nasze realizacje: www.tech-bud.pl/album/indeks.htm


Wadliwe pokrycia dachowe - najczęstsze przyczyny


Wiele czynników wpływa na żywotność systemu dachowego i powinno być przedmiotem troski właściciela, projektanta i wykonawcy.
Zdaniem naszego specjalisty dekarza uszkodzenia dachów mogą wystąpić w wyniku:  niedbalstwa ze strony wykonawcy dachów, wybór pokryć dachowych nieznanego produktu / systemu (zwykle wybór na podstawie niskiej ceny) kiepskie praktyki w pracy ze strony generalnego wykonawcy lub innych podwykonawców, niewystarczająca lub brak kontroli instalacji i zgodności ze specyfikacjami, brak reprezentacji i wsparcia technicznego od producenta pokrycia, niewłaściwy dobór materiałów mocujących i niska jakość materiałów. Nasi dekarze gwarantują, że dołożymy wszelkich starań aby położony przez nas dach  odznaczał sie najwyższymi parametrami użytkowymi i wizualnymi.


Zły montaż dachu przez niewykwalifikowanych dekarzy grozi zerwaniem dachu przez mocne wiatry


Ulewy, huragany, trąby powietrzne, przeciążenie śniegiem i inne zjawiska atmosferyczne mogą spowodować uszkodzenia dachu lub całkowite jego zerwanie co pociąga za sobą olbrzymie straty materialne i finansowe. Katastrofa budowlana w postaci uszkodzenia dachu może zakłócić  działalność właściciela  lub najemcy, spowodować uszkodzenia wnętrza budynku, a także jego drogocennego  wyposażenia. Duże straty finansowe to także  nierzadko powstanie zobowiązań prawno - ubezpieczeniowych wobec innych podmiotów które budynek zamieszkują lub wynajmują.
Badania amerykańskich instytutów naukowych dowiodły, że prawidłowy montaż dachu przez dekarzy  za pomocą wzmocnionych i odpowiednich materiałów pozwoli na lepszą ochronę przed skutkami nawałnic i huraganów. 

Dekarze Warszawa - Marki TECHBUD z uwagą śledzą najnowsze rozwiązania w dziedzinie krycia  dachów i stosują w swojej praktyce.

Skontaktuj się z nami już dziś za darmo, bez zobowiązań pomierzymy i wycenimy usługę. Nasi dekarze wykonali dach klientom w Warszawie, Wołominie, Radzyminie i obszarach przyległych do Warszawy na terenie województwa mazowieckiego, od ponad 20 lat. 

Certyfikat dla firmy Techbud Warszawa - Marki za prace dekarskie

Certyfikat dla Techbud Warszawa Marki za prace dekarskie
Zadzwoń: tel. kom. 694 489 432     tel. kom. 662 495 494

    Nasi dekarze zapraszają  Klientów z Warszawy i województwa mazowieckiego, w tym z miejscowości:
    Warszawa, Myszyniec, Ciechanów, Maków Mazowiecki, Ostrołęka, Wyszków, Ostrów mazowiecki, Łochów, Tłuszcz, Serock, Nasielsk, Nowy Dwór, Legionowo, Pułtusk, Marki, Legionowo, Wołomin,