Logo TECHBYD

Dekarze Warszawa Mazowieckie

Usługi krycia dachu i systemy odwodnień dachowych przez doświadczonych dekarzy realizujemy w Warszawie i  woj. mazowieckim w tym w: Myszyniec, Ciechanów, Maków Mazowiecki, Ostrołęka, Wyszków, Ostrów mazowiecki, Łochów, Tłuszcz, Serock, Nasielsk, Nowy Dwór, Legionowo, Pułtusk, Marki, Legionowo, Wołomin,

Dekarze Warszawa - Marki firmy Techbud  oferują krycie dachów, bezpłatną wycenę, markowe pokrycia dachowe 12 czołowych producentów, krótkie terminy. Nasi dekarze posiadają  bogate wieloletnie doświadczenie wykonując bezpieczne pokrycia dachowe i systemy rynnowe na setkach domów w Warszawie i na Mazowszu.

tel. kom. 694 489 432     tel. kom. 662 495 494

 Strona główna  • Nasi ludzie  •  Nasze realizacje   •   Kontakt i dojazd

Dekarze zaprezentują największą wystawę pokryć dachowych w Markach k/ Warszawy.
Dekarze prezentują pokrycia dachowe na zewnetrznej wystawie

Marki k/Warszawy ul. Piłsudskiego 168  (22 minuty jazdy od centrum Warszawy)
Szczegółowy adres i dojazd w dziale Kontakt

 

 TECHBUD Andrzej Filipiak jest wykonawcą pokryć dachowych z pełnym zakresem usług, którego celem jest zapewnienie niezrównanego wykonania i doświadczenia w zakresie budowy i naprawy dachu. Dekarze TECHBUD  pomogą Ci w identyfikacji uszkodzeń i naprawie nieszczelności, remoncie  uszkodzonych dachów i ponownym pokryciu lub nałożeniu pokrycia na istniejący dach. Nasi dekarze  są mistrzami w branży, a nasza obsługa klienta wykracza daleko poza ukończenie projektu pokrycia dachowego.
• Dekarze przyjadą i wykonają bezpłatny pomiar powierzchni dachowej i doradzą w sprawach bezpieczeństwa pokrycia dachowego;
• Nasi dekarze pomogą wybrać najlepsze i optymalne pokrycie dachowe dla Państwa dachu;
• Kładąc pokrycie dachowe nasi dekarze zastosują bezpieczne metody mocowania uodparniające pokrycie na porywy wiatru;
• Zwracamy szczególną uwagę na precyzję montażu gwarantującą szczelność pokrycia  przed deszczem i podciekaniem;
• Na wniosek klienta mocujemy podbitki, specjalne obróbki blacharskie, elementy drabinek, barier przeciwśniegowych, kominki wentylacyjne.
• Oprócz pokryć dachowych zakładamy systemy rynien których pełna gama  kolorów i typów znajduje sie w naszym sklepie.

Zapewniamy szybką i łatwą instalację, z dbałością o szczegóły, aby zapewnić długotrwałe, eleganckie rezultaty. Posiadamy certyfikaty czołowych producentów pokryć dachowych.

Zobacz stronę z wyszczególnionymi 11 producentami pokryć dachowych
którzy są naszymi dostawcami.
Producenci pokryć dachowych

Co właściciel domu powinien wiedzieć o kryciu dachów przez dekarzy ?  


Dekarze Warszawa Marki  instalują  blachodachówkę Aby zbudować solidny dach odporny na warunki atmosferyczne, elegancki i służący kilku pokoleniom dekarze firmy TECHBUD  muszą zidentyfikować problemy Twojego dachu i wybrać  najlepsze rozwiązania  zgodnie z dzisiejszymi standardami praktyki  budowlanej. Zmienny  polski  klimat, oraz niedopracowany projekt architektoniczny, z niewystarczającą wentylacją dachu i brakiem izolacji mogą spowodować poważne problemy dla Państwa domu, powodując przedwczesne przedwczesne zniszczenie lub rozszczelnienie dachu. Zadaniem naszych dekarzy  jest identyfikacja tych problemów, poinformowanie właściciela domu o możliwych optymalnych rozwiązaniach  i zapewnienie pisemnego oszacowania wyważonych kosztów zawartych w kosztorysie.
Nasz dekarz, może pomóc Ci w instalacji nowego  dachu, wymianie dachu, naprawach dachów i konserwacji dachów w Twoim domu. Specjaliści dekarze z TechBud Andrzej Filipiak zrealizowali setki    skomplikowanych projektów z pokryciem z blachy, bitumicznym, ceramicznym, termicznym i w innych technologiach dla klientów w Warszawie i Mazowszu.
Zobacz nasze realizacje: www.tech-bud.pl/album/indeks.htm


Wadliwe pokrycia dachowe - najczęstsze przyczyny


Wiele czynników wpływa na żywotność systemu dachowego i powinno być przedmiotem troski właściciela, projektanta i wykonawcy.
Zdaniem naszego specjalisty dekarza uszkodzenia dachów mogą wystąpić w wyniku:  niedbalstwa ze strony wykonawcy dachów, wybór pokryć dachowych nieznanego produktu / systemu (zwykle wybór na podstawie niskiej ceny) kiepskie praktyki w pracy ze strony generalnego wykonawcy lub innych podwykonawców, niewystarczająca lub brak kontroli instalacji i zgodności ze specyfikacjami, brak reprezentacji i wsparcia technicznego od producenta pokrycia, niewłaściwy dobór materiałów mocujących i niska jakość materiałów. Nasi dekarze gwarantują, że dołożymy wszelkich starań aby położony przez nas dach  odznaczał sie najwyższymi parametrami użytkowymi i wizualnymi.


Zły montaż dachu przez niewykwalifikowanych dekarzy grozi zerwaniem dachu przez mocne wiatry


Ulewy, huragany, trąby powietrzne, przeciążenie śniegiem i inne zjawiska atmosferyczne mogą spowodować uszkodzenia dachu lub całkowite jego zerwanie co pociąga za sobą olbrzymie straty materialne i finansowe. Katastrofa budowlana w postaci uszkodzenia dachu może zakłócić  działalność właściciela  lub najemcy, spowodować uszkodzenia wnętrza budynku, a także jego drogocennego  wyposażenia. Duże straty finansowe to także  nierzadko powstanie zobowiązań prawno - ubezpieczeniowych wobec innych podmiotów które budynek zamieszkują lub wynajmują.
Badania amerykańskich instytutów naukowych dowiodły, że prawidłowy montaż dachu przez dekarzy  za pomocą wzmocnionych i odpowiednich materiałów pozwoli na lepszą ochronę przed skutkami nawałnic i huraganów. 

Dekarze Warszawa - Marki TECHBUD z uwagą śledzą najnowsze rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa  dachów i stosują w swojej praktyce.
Na odporność dachu na porywy huraganu składa się wiele czynników w tym szczelność i solidność montażu blachodachówki wykonana przez dekarzy, solidne i o odpowiedniej konstrukcji elementy mocujące do solidnego podkładu (łat, krokwi i poszycia). Nasi dekarze zwracają uwagę na  zrównoważoną ilość wentylacji nawiewnej i wywiewnej poddasza. Niewłaściwa wentylacja poddasza może spowodować wzrost ciśnienia pod połaciami dachowymi lub na strychu, co spowoduje poderwanie dachu lub zawalenie się stropów, ponieważ sufity mogą być znacznie mniej wytrzymałe niż dach. Właściwa instalacja dachu jest kluczowa.
Materiały pokryciowe o wyższym profilu, takie jak wiele dachów metalowych i dachówkowych, jeśli nie są prawidłowo zainstalowane, mogą mieć większe szczeliny i otwory, w których wiatr może się spiętrzyć, tworząc większy nacisk na dach od wewnątrz, niż może pomieścić ogólna przepuszczalność powietrza w systemie dachowym. Podobnie, niewłaściwe obróbki lub źle zamocowane wykończenia mogą również stać się problemem. Dlatego bardzo ważne jest wynajęcie wykonawcy, którego zespół dekarzy jest doświadczony, sprawdzony i znający tajniki bezpieczeństwa   systemów dachowych. Te wymogi spełniają dekarze firmy TECBUD Andrzej Filipiak.

Skontaktuj się z nami już dziś za darmo, bez zobowiązań pomierzymy i wycenimy usługę. Nasi dekarze wykonali dach klientom w Warszawie, Wołominie, Radzyminie i obszarach przyległych do Warszawy na terenie województwa mazowieckiego, od ponad 20 lat. 

Certyfikat dla firmy Techbud Warszawa - Marki za prace dekarskie

Certyfikat dla Techbud Warszawa Marki za prace dekarskie
Zadzwoń: tel. kom. 694 489 432     tel. kom. 662 495 494

    Nasi dekarze zapraszają  Klientów z Warszawy i województwa mazowieckiego, w tym z miejscowości:
    Warszawa, Myszyniec, Ciechanów, Maków Mazowiecki, Ostrołęka, Wyszków, Ostrów mazowiecki, Łochów, Tłuszcz, Serock, Nasielsk, Nowy Dwór, Legionowo, Pułtusk, Marki, Legionowo, Wołomin,