Systemy dachowe:  informacje  porady    usługi   sprzedaż
    Strona główna  •  Nasi ludzie   •   Realizacje   •   Rynki i Klienci  •  Kontakt  •  Praca   •  Ceny i kosztorysy  
Usługi
Krycie nowych budynków
Wymiana dachów
Remont dachów
Drobna naprawa dachów
Konserwacja dachów
Montaż okien i wyłazów
Systemy odwodnień
Izolacje dachowe
Porady i informacje
Ekspertyzy
Bezpieczeństwo dachu
Pogotowie dachowe
Sprzedaż
Pokrycia dachowe
Akcesoria dachowe
Systemy rynnowe
Doradztwo techniczne
Kontakt
    
 
Ceny krycia dachów i kosztorysy
  
  Gwarancja utrzymania ceny wynikłej z kosztorysu.   
 

Pytanie o cenę usługi powinno być zadane dopiero po wszystkich konsultacjach
i uzgodnieniach dokonanych na miejscu u klienta. To jest najrozsądniejsze postępowanie zarówno zamawiającego jak i wykonującego usługę.

 
  Jak wybrać firmę dekarską wykonującą pokrycia dachowe?
 Jak ustalić cenę usługi krycia dachu?

 
Oto nasze atuty odnośnie ceny usługi :

 • Bezpłatna wycena i pomiar powierzchni dachu i poddasza i przedstawienie szczegółowego kosztorysu.

 • Gwarancja utrzymania cen wg. zatwierdzonego kosztorysu na wykonanie pokrycia dachowego.

 • Wspólna z klientem analiza kosztów i dopasowanie zamówienia (materiały, technologie) do wyznaczonego przez klienta budżetu.

 • Zaproponowanie najbardziej ekonomicznych rozwiązań.

 • Oprocentowanie rat = 0%

Cenniki są  to chyba najbardziej poczytne działy folderów i stron internetowych usługodawców, handlowców i producentów. Wielu klientów pyta najpierw o koszt krycia dachu.

„Jeżeli zamierzają Państwo wybrać usługi dekarskie jedynie na podstawie cen, to podchodzicie do zagadnienia od złej strony. Powinniście się martwić dokładnością wykonania, posiadanym doświadczeniem wykonawcy, jakością materiałów  i terminem realizacji,  a nie wyłącznie wynagrodzeniem, jakie dostanie za nie firma dekarska.

Powyższe parafrazowane motto wypowiadane swoim klientom przez Davida Ogilvego twórcy jednej z największych agencji reklamowych świata sprawdza się praktycznie w każdej działalności biznesowej. Rozwój technologiczny na świecie opiera się nie na cenach, ale na zaawansowaniu technicznym produktów i usług oraz ich jakości. Cena jest nie tylko pochodną kosztów sił i środków zaangażowanych w realizację danego projektu inwestycyjnego, ale także jakości wykonania,  wiedzy i doświadczenia realizującego zlecenie.  Niestety w wielu sytuacjach cena jest wprost proporcjonalna do jakości usługi - czyli niższa cena słabsza jakość.

Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę ?

Jak zaznaczyliśmy na początku artykułu wybór oferty jedynie na podstawie najkorzystniejszej ceny jest błędem. Ofertę usługi budowy, przebudowy lub remontu dachu trzeba analizować pod wieloma kątami. Na ocenę oferty powinny mieć istotny wpływ także inne parametry i charakterystyki techniczne, funkcjonalne, eksploatacyjne, czas wykonania, rzeczywista dokładność, bezpieczeństwo.  Wariant optymalny (racjonalny) musi spełniać wszystkie wyżej wymienione wymagania, które są jednak trudno porównywalne lub nawet niemierzalne.  W przypadku usługi dekarskiej warto wziąć pod uwagę:

 1. Renoma usługodawcy.
 2. Rozsądny czas wykonania usługi.
 3. Doświadczenie usługodawcy w budowie szerokiej gamy obiektów.
 4. Oprzyrządowanie techniczne usługodawcy.
 5. Stosowanie przez wykonawcę tzw. bezpiecznych technologii i konstrukcji.
 6. Zakres dodatkowych pomiarów kontrolnych gwarantujących wymagana jakość.
 7. Współpraca z zamawiającym i wspólna kontrola wykonania usługi.
 8. Dodatkowe udogodnienia dla zamawiającego (dodatkowe usługi, gwarancje,  pełna informacja techniczna itd.).
 9. Cena wynikająca ze szczegółowego kosztorysu uzgodniona wspólnie po pomiarach i lustracji obiektu budowlanego
 10. Konsultacje na żądanie po wykonaniu zlecenia

Firma Techbud Andrzej Filipiak podchodzi do każdego zlecenia w sposób indywidualny i odpowiedzialny. Zarówno pomiary budowli (powierzchni dachu) jak też opracowanie szczegółowego kosztorysu jest realizowane dla klienta gratis.

 Jak działa Techbud. Każdorazowo dokładnie wraz z naszym klientem analizujemy proponowane zlecenie budowy dachu wykonując szczegółowe pomiary i lustrację obiektu który mamy pokryć dachem lub dokonać przebudowy, określając wspólnie szczegółowe potrzeby wynikające z projektu budynku i wymagań inwestora, a także wspólnie ustalamy  termin wykonania usługi. Informujemy klienta o zaletach i wadach i wpływie na bezpieczeństwo dachu zastosowanej technologii montażu lub rodzaju pokrycia dachowego. Dopiero na tej podstawie możemy określić adekwatną i wyważoną cenę usługi opracowaną w formie szczegółowego kosztorysu To gwarantuje naszemu klientowi, że wybudujemy dla niego nie tylko najwyższej jakości dach, ale także że zapłaci za usługę  adekwatną i bardzo rozsądną cenę. Na opracowany szczegółowy kosztorys klient otrzymuje gwarancję, że cena nie ulegnie zmianie w trakcie i po zakończeniu budowy, pod warunkiem, że nie zmienią się założenia techniczne przedsięwzięcia. 

Każdy dach budujemy i remontujemy z taką samą najwyższą dokładnością niezależnie od tego kto nam zleca usługę.
Natomiast każde  zlecenie ma indywidualny charakter z uwagi na zakres budowy, złożoność techniczną budowli, jej dostępność, bezpieczeństwo, szczegóły konstrukcyjne. Z doświadczenia wiemy, że ponad 75% powtarzalnych struktur dachowych różni się od siebie w sposób znaczący, a także różni się często od planów które posłużyły do wybudowania budynków.

Nie bierzemy udziału w tzw. wojnach cenowych. Stawiając przede wszystkim na jakość naszych usług dekarskich, przebudów i adaptacji poddaszy. Przyjmujemy że właśnie ten czynnik jest brany w pierwszej kolejności pod uwagę przez odpowiedzialnego zleceniodawcę, a nie kryterium ceny. Stosowane przez nas ceny są zawsze adekwatne do zakresu prac, jakości i zaangażowanych środków technicznych. 

Ponieważ pomiary dachu i opracowanie kosztorysu jest bezpłatne zachęcam do składania nam zapytań i zamawianie pomiarów powierzchni  dachu i wyceny usługi. Będziecie mile zaskoczeni naszą  ofertą.  

Kryterium wyboru oferty - 100% ceny przyjęte jako najważniejsze przez państwowych zleceniodawców  prowadzi często do zaniżania jakości usługi lub produktu (zobacz autostrady i nasze drogi).

  Chcesz poznać cenę?
Zadzwoń lub napisz.
Przyjedziemy i wycenimy naszą usługę omówimy sposoby i termin realizacji
wspólnie  z Państwem.
Kontakt do firmy

Sprzedaż blachodachówki

 

  Pomiary i wyceny
 
Bezpłatny pomiar powierzchni dachu
i wycena.
Specjaliści Techbud wykonają bezpłatny pomiar powierzchni   dachu
i przedstawią szczegółową  kalkulację kosztów, gwarantując do czasu zakończenia inwestycji stałą cenę usługi.
 

Jeżeli potrzebujesz pilnej   odpowiedzi na pytanie
zadzwoń do Techbud
 tel. 22 761 92 63
tel. kom.
662 495 494
  tel. 22 761 92 54
tel./faks 22 761 80 61
 
Oddzwonimy do Ciebie
 lub napisz
nasz e-mail:   info@tech-bud.pl

lub
Odwiedź nasze biuro techniczne

Marki k/Warszawy ul. Piłsudskiego 168

Szczegółowy adres i dojazd  Adres w dziale Kontakt